Artık Instagram Hikaye Özelliği  ile Takipçi Kazanmak

Artık Instagram Hikaye Özelliği ile Takipçi Kazanmak

Instagram yeni bir güncellemeyle daha bizleri buluşturdu. Son eklenen özellikle artık hikayelerinize ‘hastag’ ekleyebilir, aradığınız hastagleri içeren diğer hikayeleri aratabilir ve etkileşim sayfanızdan sizinle benzer etiketleri kullanan hikayeleri izleyebilirsiniz.

Üstelik sadece hashtaglerle sınırlı kalmayan İnstagram, hikayelere eklediğimiz konumları da daha bulunabilir kılıyor. Yakın çevrenizden konum ekleyerek hikaye paylaşan ‘açık’ hesapları da etkileşim sekmesinden izlemenizi sağlayan yeni güncelleme, kaç hikaye izleyicinizin kullandığınız hashtag ya da konum etiketi sayesinde paylaşımınızı gördüğünü de bilmenizi sağlıyor. Kısacası kullanıcılarının etkileşimini arttırmak için çalışmaya devam eden Instagram, artık sadece bir sosyal medya uygulaması olmaktan çıktı, insanların ciddi paralar kazanmasına yarayan ticari bir uygulamaya dönüştü. Biraz takipçi kasan sayfalar viralden geçilmez oldu.

2017-06-11 01:42:10

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Artık Otomatlardan Instagram Takipçisi Satın Alınabiliyor

Artık Otomatlardan Instagram Takipçisi Satın Alınabiliyor

Günümüzde alışveriş çılgınlığının makineleşmiş bir ürünü olan otomatlardan birçok ürünün satın alınabildiğine şahit olduk. Ancak otomatlardan sahte Instagram takipçileri

Instagram Ünlüleri Artık Reklam İçeriklerinin Reklam Olduğunu Belirtmek Zorunda Olacak

Instagram Ünlüleri Artık Reklam İçeriklerinin Reklam Olduğunu Belirtmek Zorunda Olacak

Bu haftanın en olaylı sosyal paylaşım platformu olma unvanı hiç şüphesiz Instagram’a aitti. Geçtiğimiz günlerde ABD'nin Federal Ticaret Komisyonu (FTC) Instagram ünlülerinin reklam

Instagram’da Hashtag’ler Ve Kullanımı 2017

Instagram’da Hashtag’ler Ve Kullanımı 2017

Sosyal paylaşım platformlarında olduğu gibi hashtag kullanımı Instagram üzerinde de oldukça fazla. Hatta bu hashtag kullanımının en önemli olduğu platform Instagram diyebiliriz.