İnstagram Hesabını Geri Alma

İnstagram Hesabını Geri Alma

 

Eğer sizde instagram hesabını geri alma ile sıkıntılar yaşıyorum Instagram hesabıma giriş yapamıyorumInstagram hesabım çalındı ya da Instagram hesabım açılmıyor ne yapmalıyım diyorsanız aşağıda ki yazımız tam size göre, instagram hesabınızı kurtarabileceksiniz.

İnstagram şifre yenileme yöntemleri

Eğer instagrama giriş yapamıyorum, instagram şifremi unuttum, instagram hesabım çalındı, instagram hesabımdan habersiz mesajlar atılıyor ve fotoğraf paylaşılarak haberim olmadan otomatik takip ediyor ve otomatik beğeni yapıyor diyosranız şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Şifre yenileme

Dilerseniz bilgisayarınızdan aşağıdaki linke tıklayarak şifremi unuttum yapabilir

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr

Dilersenizde b telefonunuzdan instagram uygulamasını açarak giriş detaylarını unuttum seçeneğini seçerek şifremi unuttum adımlarını izleyebilirsiniz. Eğer elinizde bu bilgiler yoksa, bilgilerimi hatırlamıyorum yada instagram bilgilerim değiştirilmiş diyoranız bir sonraki başlığımızı okuyarak çalınan hesabı nasıl geri alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır

Eğer instagram hesabınızı şifremi unuttum seçeneği ile alamıyorsanız bir çok farklı yöntem vardır. Instagram resmi olarak yaptığı instagram hesabını geri alma formu tam olarak bunun içindir. Eğer hesap silindiyse geri dönüşü yoktur fakat çalınan instagram hesabını bu yöntem ile kurtarabilirsiniz.Aşağıda ki başlık ile bu yöntemi detaylı inceledik.

Çalınan, girilmeyen, kullanılmayan instagram hesabını kurtarma

Instagram hesap kurtarma linki

https://help.instagram.com/contact/740949042640030

Eğer sayfadaki yazılar İngilizce ise farklı bir tarayıcı ile deneyin çünkü Instagram türkçe destek vermektedir. Bu sayfada ki formu doğru şekilde doldurduğunuz da size yaklaşık 48 saat içinde instagramdan mail gelecektir. Kimlik ve fotoğraf gibi kişisel bilgiler istenebilir. İncelemeye alınması ve karara bağlanması yaklaşık 1 hafta kadar sürmektedir.

Düzenleme:
instagram team adlı hesaptan mail geldiğinde sizden bir fotoğraf isteyecektir. mailde yazan rakamları isminizi ve soyisminizi bir kağıda büyük olarak yazın. yüzünüzün ve yazdığınız kağıdın net olarak okunduğu bir selfi çekin. instagram teamden gelen maili açın ve yanıtla diyerek seçeneklerden fotoğrafı ekleyin ve gönderin. incelemeden sonra size e-posta gönderilecektir içerisinde kod olan ve bunu kağıda yazarak o kağıtla fotoğrafınızı tekrar instagramdan gelen e-postaya cevap olarak atmanız istenebilir hemen ardından instagram hesabını geri alma işlemi başarıyla tamamlanmış olacak.

2017-06-02 18:36:58

Reklam Alanı
 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Ünlüleri Artık Reklam İçeriklerinin Reklam Olduğunu Belirtmek Zorunda Olacak

Instagram Ünlüleri Artık Reklam İçeriklerinin Reklam Olduğunu Belirtmek Zorunda Olacak

Bu haftanın en olaylı sosyal paylaşım platformu olma unvanı hiç şüphesiz Instagram’a aitti. Geçtiğimiz günlerde ABD'nin Federal Ticaret Komisyonu (FTC) Instagram ünlülerinin reklam

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

- SIKÇA SORULAN SORULAR - 1- Uygulamanıza giriş yaptıktan sonra hesabım çalındı ? + Uygulamamız kesinlikle hesabınızı çalmaz , instagram güvenlik amacıyla şifrenizi sıfırlayabilir

Instagram Yorumları Kapatma

Instagram Yorumları Kapatma

Instagram paylaşımlarına yorumları kapatmak Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflarınız ve videolarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram paylaşımlarınıza