instagram izlenme ve görüntülenme

instagram izlenme ve görüntülenme

instagram Video Görüntülenme ve İzlenme Hakkında

Video görüntülenme ile videolarınızı daha fazla kişiye izletip daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Teknoloji hızla ilerliyor. Gençlerimiz  yaşlımıza kadar herkeste akıllı telefonları görebiliyoruz. Başarılı bir paylaşım platformu olan İnstagram en önlerde en çok kullanılan programlar arasında. 

Bu işlem için sadece sitemizi tercih ediniz aksi takdirde diğer siteler tarafından hesaplarınız çalınabilir veya zarar görebilir. Web sitemiz DSL güvenlik ile tüm pasaportlar korunmaktadır. 

instagram'da herkes fenomen olmanın peşinde ve bunun da tek yolu hile kullanmak, sevilen içerikler paylaşmak.instagram'a son eklenen güncellemede bildiğiniz gibi Canlı Yayın Özelliği bizlerin kulllanımına sunulmuştu.

Şimdi ise çoğu instagram kullanıcısının istediği şey Canlı yayınlarda fazla izlenme almak bunun ise tek bir yolu var oda instagram Takipçi Hilesi.Peki nasıl ?

Siz sitemizden paketler bölümüne gidip size uygun olan bir paket aldınız örneğin 10.000 takipçi paketi.Daha sonra biz paketin ücretini ödemeniz karşılığında size o takipçileri gönderiyoruz (takipçilerimiz tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadırlar + aktifdirler).

Bunları yaptınız ve bir yayın açtınız siz yayn açtığınız anda tüm takipçilerinize bildirim gidecektir ve bu takipçiler oldukça aktif olduğu için direk olarak yayınınıza geleceklerdir.

10.000 takipçinin 2.000-4.000 kullanıcı canlı yayınınıza gelir eğer siz akşam saat 20:00 gibi bir zamanda yayın açarsanız bu sayılar daha da yüksekte olur.+Canlı yayınlarınız tek takipçileriniz seyretmez başka kullanıcılarda sizin yayınınızı görür ve seyrederler.Bu sayede yayınınız oldukça izlenmiş olur.

Eğer bu hileyi yada diğer hileleri kullanırken bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp sorununuza veya sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Web Sitemizden sadece izlenme hilesi değil takipçi beğeni ve yorum hilesi de kullanabilirsiniz.Üstelik kredileriniz her 1 satte yenilenecektir.

Sitemizden nasıl alım yapılır ;

Alım yapmak yeni site tasarımımız ile artık çok daha kolay 
Sitemize instagram hesabınız ile giriş yapıp takipçi gönderme aracını kullanmanız yeterli olucaktır.Her 1 saatte 50 ücretsiz kredi alırsınız.Eğer kredileriniz yenilenince haber almak isterseniz siteye giriş yaptığınızda yukarıda çıkan kutucuğa evet olarak cevap vermeniz yeterli olucaktır.Bu sayede her kredi yenilenmesin de haberiniz olucaktır.Veyahutta sitemizde paketler bölümünden takipçi paketlerini en uygun fiyata alıp kullanadabilirsiniz.Paketler en geç 1 saat içerisinde hızla ve güvenle teslim edilir.Takipçi paketlerini bay bayan , türk , yabancı ,bot olarak seçebilirsiniz.Tüm takipçiler aktif takipçilerden oluşmaktadırlar. Gerçek TÜRK takipçilerden oluşan havuzumuzda sizde yer alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey instagram takipçi hilesi ile sitemizi kullanmanız.

2017-08-23 17:39:49

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Kasma ve İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram Takipçi Kasma ve İnstagram Beğeni Kasma

Bu işlemler için sadece ve sadece instapopipanel.com'u Kullanmanızı öneriyoruz. İnstagram Takipçi Hilesi ve İnstagram beğeni hilesi İle Popülerliğinizi arttırın. Gelişen teknoloji ile teknolojik

instagram takipçi kasma

instagram takipçi kasma

instagram Takipçi Kasma Hakkında Bilgiler Günümüzde önemi gittikçe artan sosyal medya insanlara bir çok seçenek sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi instagram ile arkadaşlarınızı bulup fotoğraflar

 İnstagram'ın WEB sitesi artık daha kullanışlı olmaya başladı.

İnstagram'ın WEB sitesi artık daha kullanışlı olmaya başladı.

İnstagram'a gelen son yenili ile artık web sitesini kullanmaktan daha çok zevk alacaksınız. BİLDİRİMLER SEKMESİ EKLENDİ Artık Instagram mobil uygulama sürümünde bulunan bildirimler sekmesi,internet