Instagram Yorumları Kapatma

Instagram Yorumları Kapatma

Instagram paylaşımlarına yorumları kapatmak


Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflarınız ve videolarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram paylaşımlarınıza yorumlara kapatmak için neler yapmanız gerektiğini, resimli olarak adım adım sizlere tarif etmeye çalışacağız. Instagram'da yorumlar nasıl kapatılır? Instagram yorumları nasıl filitrelenir?

Instagram'da yorumlara kapatmak için 2 yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi bütün paylaşımlarınıza yorumları kapatabilir ya da bazı paylaşımlarınıza da yorumlara kapatma imkanınız vardır.


 

Instagram Yorumları Tamamen Nasıl Kapatılır?


Instagram hesabınızda paylaşacak olduğunuz tüm fotoğraf ve video paylaşımlarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız, hemen altta görmüş olduğunuz üç resim ile tarif ettiğimiz yöntemi uygulayabilirsiniz.

 Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır?


Resim 1 :Instagram hesabınızı açtıktan sonra sağ üst köşede görmüş olduğunuz üst üste üç nokta ile görünen, kırmızı ok işareti ile gösterdiğimiz menüyü tıklayınız.

Resim 2 : Açılacak olan menü seçeneklerini görmektesiniz. Ayarlar bölümünde bulunan "Anında İlet Bildirimleri" seçeneğine tıklayınız.

Resim 3 : Yorumları herkese tamamen kapatmak istiyorsanız, resimde 3'te görmüş olduğunuz gibi "Kapalı" seçeneğini tıklayınız.
Sadece takip ettiğiniz kişilerin yorum yapmasını istiyorsanız, "Takip Ettiğim Kişilerden" seçeneğini tıklayınız.
Herkesin yorum yapabilmesini istiyorsanız, "Herkesten" seçeneğini tıklayabilirsiniz.
Böylelikle Instagram hesabınızda paylaşmış olduğunuz video ve fotoğraflarınıza sizin istemediğiniz kişiler yorum yapamayacak şekilde filitreyebilme imkanınız var. 

Instagram Paylaşımına Yorum Nasıl Kapatılır?


Instagram hesabınızda paylaşımlarınıza yorum yapma özelliği açık ise ve paylaştığınız sadece bir paylaşımınıza yorumlara kapatmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz resimlerle anlattığımız yöntemi uygulayabilirsiniz.

  Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır?


Hemen üstü görmüş olduğunuz gibi paylaştığınız fotoğraf ya da videonun üst sağ tarafında bulunan üst üste üç nokta menüsünü tıklayınız.

Resimde görmüş olduğunuz gibi bir menü açılacaktır. Bu menüde bulunan "Yorum Yapmayı Kapat" yazısını tıklayarak, bu paylaşımınıza yorumlara kapatmış olursunuz. Böylelikle Instagram hesabınızdaki paylaşımlarınızın hepsi değil, sadece bir paylaşım için yorumlara kapatmış oldunuz. Instagramdaki yenilikler ve diğer özellikler için web sitemizi ve Instagram hesabımızı takip etmeyi ihmal etmeyin lütfen.

2017-06-02 18:37:55

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagrama Giriş yaparken sorun ıle karsılasıldı ! HATASI

İnstagrama Giriş yaparken sorun ıle karsılasıldı ! HATASI

KESİN ÇÖZÜM  Böyle olan arkadaslar adımları takip edın tek tek :  1-) Uygulamayı silin . 2-) Dosya yonetıcısınden İnstagram ıle ılgılı dosyayı bulup sılın . 3-) İnstagram"ı

instagramda Takipçiyi Takipten Çıkarma

instagramda Takipçiyi Takipten Çıkarma

Instagramda beni takip edeni nasıl kaldırabilirim diye merak edenler için yeni güncelleme geldi. Artık sizi takip eden birisini engellemeden takipçi listenizden çıkarabilirsiniz. Bu işlem sayesinde

İnstagram Hesabını Geri Alma

İnstagram Hesabını Geri Alma

Eğer sizde instagram hesabını geri alma ile sıkıntılar yaşıyorum Instagram hesabıma giriş yapamıyorum, Instagram hesabım çalındı ya da Instagram hesabım açılmıyor ne