Instagram Yorumları Kapatma

Instagram Yorumları Kapatma

Instagram paylaşımlarına yorumları kapatmak


Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraflarınız ve videolarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram paylaşımlarınıza yorumlara kapatmak için neler yapmanız gerektiğini, resimli olarak adım adım sizlere tarif etmeye çalışacağız. Instagram'da yorumlar nasıl kapatılır? Instagram yorumları nasıl filitrelenir?

Instagram'da yorumlara kapatmak için 2 yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi bütün paylaşımlarınıza yorumları kapatabilir ya da bazı paylaşımlarınıza da yorumlara kapatma imkanınız vardır.


 

Instagram Yorumları Tamamen Nasıl Kapatılır?


Instagram hesabınızda paylaşacak olduğunuz tüm fotoğraf ve video paylaşımlarınıza yorum yapılmasını istemiyorsanız, hemen altta görmüş olduğunuz üç resim ile tarif ettiğimiz yöntemi uygulayabilirsiniz.

 Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır?


Resim 1 :Instagram hesabınızı açtıktan sonra sağ üst köşede görmüş olduğunuz üst üste üç nokta ile görünen, kırmızı ok işareti ile gösterdiğimiz menüyü tıklayınız.

Resim 2 : Açılacak olan menü seçeneklerini görmektesiniz. Ayarlar bölümünde bulunan "Anında İlet Bildirimleri" seçeneğine tıklayınız.

Resim 3 : Yorumları herkese tamamen kapatmak istiyorsanız, resimde 3'te görmüş olduğunuz gibi "Kapalı" seçeneğini tıklayınız.
Sadece takip ettiğiniz kişilerin yorum yapmasını istiyorsanız, "Takip Ettiğim Kişilerden" seçeneğini tıklayınız.
Herkesin yorum yapabilmesini istiyorsanız, "Herkesten" seçeneğini tıklayabilirsiniz.
Böylelikle Instagram hesabınızda paylaşmış olduğunuz video ve fotoğraflarınıza sizin istemediğiniz kişiler yorum yapamayacak şekilde filitreyebilme imkanınız var. 

Instagram Paylaşımına Yorum Nasıl Kapatılır?


Instagram hesabınızda paylaşımlarınıza yorum yapma özelliği açık ise ve paylaştığınız sadece bir paylaşımınıza yorumlara kapatmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz resimlerle anlattığımız yöntemi uygulayabilirsiniz.

  Instagram Yorumları Nasıl Kapatılır?


Hemen üstü görmüş olduğunuz gibi paylaştığınız fotoğraf ya da videonun üst sağ tarafında bulunan üst üste üç nokta menüsünü tıklayınız.

Resimde görmüş olduğunuz gibi bir menü açılacaktır. Bu menüde bulunan "Yorum Yapmayı Kapat" yazısını tıklayarak, bu paylaşımınıza yorumlara kapatmış olursunuz. Böylelikle Instagram hesabınızdaki paylaşımlarınızın hepsi değil, sadece bir paylaşım için yorumlara kapatmış oldunuz. Instagramdaki yenilikler ve diğer özellikler için web sitemizi ve Instagram hesabımızı takip etmeyi ihmal etmeyin lütfen.

2017-06-02 18:37:55

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

- SIKÇA SORULAN SORULAR - 1- Uygulamanıza giriş yaptıktan sonra hesabım çalındı ? + Uygulamamız kesinlikle hesabınızı çalmaz , instagram güvenlik amacıyla şifrenizi sıfırlayabilir

Instagram Ünlüleri Artık Reklam İçeriklerinin Reklam Olduğunu Belirtmek Zorunda Olacak

Instagram Ünlüleri Artık Reklam İçeriklerinin Reklam Olduğunu Belirtmek Zorunda Olacak

Bu haftanın en olaylı sosyal paylaşım platformu olma unvanı hiç şüphesiz Instagram’a aitti. Geçtiğimiz günlerde ABD'nin Federal Ticaret Komisyonu (FTC) Instagram ünlülerinin reklam

Artık Instagram Hikaye Özelliği  ile Takipçi Kazanmak

Artık Instagram Hikaye Özelliği ile Takipçi Kazanmak

Instagram yeni bir güncellemeyle daha bizleri buluşturdu. Son eklenen özellikle artık hikayelerinize ‘hastag’ ekleyebilir, aradığınız hastagleri içeren diğer hikayeleri aratabilir ve etkileşim